O nás

Myslivosti se věnujeme od mládí. Tato vášeň se v našich rodinách dědí po generace. Protože jsme hrdi na naše myslivecké tradice, snažíme se neustále zlepšovat a poznávat nové. A také zjednodušit si své poslání a práci (jimiž myslivost bezpochyby je). Lov a myslivost je našim životním stylem snažíme se proto co nejvíce si jej zpříjemnit a zefektivnit. Proto jsme pod záštitou Řádu sv. Huberta vyvinuli platformu pro podporu myslivosti a lovu. Vznikla tak mobilní aplikace pro iOS, Android a také jsme připravili webovou aplikaci.

Naší snahou nebylo vymyslet „kolo“, dlouho jsme proto testovali aplikace, které jsou na trhu dostupné. Bohužel žádná z nich nenaplnila zcela naše potřeby. Proto jsme se rozhodli vyvinout řešení na míru. Na míru nejen sami sobě, ale také ostatním československým myslivcům. Udělali jsme dotazníkový průzkum mezi myslivci, abychom zjistili, jestli je vůbec zájem o používání mobilních aplikací při lovu a co by taková aplikace měla splňovat.

Výsledky dotazníku, na který odpovědělo na 300 myslivců, byly v mnoha případech překvapivé, ale dostali jsme cenné informace, na základě kterých jsme se pustili do práce. Tedy navrhnout aplikaci, která bude nejvíce odpovídat potřebám evropského myslivce. Původně jsme se zaměřili hlavně na společné lovy, ale po získání dat z dotazníků a po diskusích se studenty a uživateli honiteb, jsme aplikaci rozšířili i na individuální lov a potřeby mysliveckých hospodářů.

Nyní uvádíme Hunterru na trh a těšíme se na vaši zpětnou vazbu. Máme v plánu řadu nových funkcí, zůstaňte naladěni a budeme se na vás těšit na společném lovu.